В Україні потеплішає до +18 градусів: синоптики обрадували прогнозом на перший тиждень квітня

Квітень Україні почнеться з теплої погоди. Синоптики обіцяють сухо і сонячно в усіх областях країни. Стовпчики термометрів піднімуться до +14 ... +18 градусів, і така температура протримається до кінця тижня.

В Україні потеплішає до +18 градусів: синоптики обрадували прогнозом на перший тиждень квітня - today.ua

Згідно з прогнозом погоди на сайті Meteoprog, в західних областях 1 квітня очікується мінлива хмарність, без опадів. Стовпчики термометрів вдень піднімуться до +15 ... +18 градусів, вночі опустяться до +5 ... +8 градусів. Найтепліше очікується у Львівській області - до +19 градусів.

У Києві та Київській області синоптики передають в перший день квітня мінливу хмарність, місцями дощі. Вночі очікується від +3 до +8 градусів, вдень потеплішає до +19 градусів. В Україні потеплішає до +18 градусів: синоптики обрадували прогнозом на перший тиждень квітня На Сході України очікується сонячно і сухо. Синоптики обіцяють вдень до +14 ... +15 градусів, вночі температура опуститься до +4 ... +6 градусів.

У південних областях 1 квітня також буде сухо. У Миколаївській, Херсонській і Запорізькій областях - вдень до +14 ... + 16 градусів, в Одеській - до +13 градусів. Вночі прогнозується до +4 ... +5 градусів.

Народний синоптик Леонід Горбань прогнозує, що перша половина квітня буде досить теплою, а з 12 числа в Україні почнеться різке похолодання до +8 ... +10 градусів вдень і +3 ... +4 градусів тепла вночі. За його прогнозом, опади очікуються в квітні також 8-10, 15-16, 21-22 квітня. Весь інший час буде сухо, але температурні гойдалки не відміняються.

Раніше повідомлялося, в яких числах квітня на Землю обрушаться потужні магнітні бурі.