В Україні оголошено штормове попередження у дев'яти областях: синоптики попередили про різку зміну погоди до кінця тижня

Синоптики оголосили в Україні штормове попередження на 7-8 жовтня в дев'яти областях. За прогнозом "Укргідрометцентру", пориви вітру досягнуть 15-20 м / с. Нічна температура повітря опуститься до 0 ... -2 градусів.
У четвер, 7 жовтня, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Вінницькій, Дніпропетровській та Донецькій областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Штормовий вітер накриє Рівненську, Львівську, Волинську, Хмельницьку, Чернівецьку, Івано-Франківську області.

В Україні оголошено штормове попередження у дев'яти областях: синоптики попередили про різку зміну погоди до кінця тижня - today.ua

Опадів 7 жовтня не передбачається. Вдень стовпчики термометрів підвищаться до +10 ... +15 градусів, на Закарпатті до +17 ... +19 градусов. У Києві вдень синоптики передають до +11 ... +13 градусів, вночі температура опуститься до +1 ... +3 градусів. На сході прогнозується до +11 ... +14 градусів, на півдні - до +12 ... +14 градусів, на півночі - від +11 до +13 градусів. В Україні оголошено штормове попередження у дев'яти областях: синоптики попередили про різку зміну погоди до кінця тижня У п'ятницю, 8 жовтня, в Україні також буде вітряно. Вночі очікуються заморозки в центральних, східних і північних областях до 0 ...- 2 градусів. Вдень найтепліше буде на Закарпатті - до +15 ... +17 градусів. У Києві вдень синоптики обіцяють до +11 ... +13 градусів. Така ж температура протримається в східних, південних і північних областях. В Україні оголошено штормове попередження у дев'яти областях: синоптики попередили про різку зміну погоди до кінця тижня У суботу, 9 жовтня, по всій території країни буде сонячно. На заході температура опуститься до +10 ... +15 градусів, у всіх інших регіонах вдень синоптики передають до +11 ... +13 градусів. Опадів в цей день не очікується, вітер поступово вщухне до 5-10 м/с. В Україні оголошено штормове попередження у дев'яти областях: синоптики попередили про різку зміну погоди до кінця тижня Раніше повідомлялося, якою буде погода в Україні на Новий рік 2022, і чи варто чекати сніжної новорічної ночі.