В Україні настали останні спекотні дні літа: синоптики прогнозують дощі і похолодання напередодні Яблучного Спаса

На цьому тижні в Україні фактично закінчується календарне літо. Температура повітря поступово почне знижуватися і країну накриє циклон з дощами. За словами синоптиків, у вівторок, 17 серпня, очікується останній спекотний день літа, що минає.

В Україні настали останні спекотні дні літа: синоптики прогнозують дощі і похолодання напередодні Яблучного Спаса - today.ua

Синоптик Наталя Птуха зазначає, що вже починаючи з середи, 18 серпня, в Київській області очікується досить різке зниження температури - до +23 ... +25 градусів, на заході температура впаде до +20 ... +22 градусів, на півдні і південному сході України літня погода ще трохи затримається.

Україну накриє атмосферний фронт із Заходу, який принесе короткочасні дощі та зниження температури повітря. Різкого похолодання не буде, але 30-градусна спека відступить. В Україні настали останні спекотні дні літа: синоптики прогнозують дощі і похолодання напередодні Яблучного Спаса У четвер, 19 серпня, на Яблучний Спас короткочасні дощі та окремі грози перейдуть із заходу і центру на схід і південний схід. Температура повітря знизиться до +24 ... +25 градусів. Опади очікуються в Харківській, Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській та Черкаській областях. В Україні настали останні спекотні дні літа: синоптики прогнозують дощі і похолодання напередодні Яблучного Спаса У п'ятницю температура повітря в Україні може піднятися до +27 градусів. Попереду українців чекають чотири вихідних на честь Дня Незалежності. У ці дні багато українців збираються виїхати кудись на природу, і погода цьому перешкоджати не буде. В середньому по країні 21-24 серпня очікується до +25 градусів тепла, що цілком комфортно для прогулянок і пікніків.

Раніше повідомлялося, що осінь в Україні буде ранньою і холодною вже починаючи з вересня.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com