В Україні нарешті потеплішає: синоптики розповіли, коли чекати весняної погоди

У березні українцям вже не варто чекати весняної теплої погоди, так як до кінця місяця очікуються опади і температурні перепади. За попередніми прогнозами синоптиків, потепління розпочнеться в перших числах квітня. До цього часу зимовий одяг ховати не варто.

В Україні нарешті потеплішає: синоптики розповіли, коли чекати весняної погоди - today.ua

З середи, 17 березня, і до кінця тижня в Україні буде мокро і сніжно. Денна температура повітря опуститься до +3 ... +5 градусів, вночі синоптики обіцяють до -1 ... +1 градуса. Триватиме похмура погода до 20 березня. Потім настане короткочасне потепління. Опади залишаться тільки на Сході. Але тільки на початку квітня погода по-весняному буде теплою і припиняться нічні заморозки.

У Києві опади триватимуть до 24 березня, а потім 22-24 березня. Після цього в столиці встановиться тепла погода. Вдень стовпчики термометра до кінця березня будуть показувати від +1 до +6 градусів, вночі - до -1 ...- 3 градусів. На початку квітня різко потеплішає до +8 ... +11 градусів. В Україні нарешті потеплішає: синоптики розповіли, коли чекати весняної погоди На Заході України в найближчий тиждень дощитиме. Температура повітря вдень опуститься до -2 ... +1 градусів, вночі очікуються заморозки до -5 ...- 10 градусів. Потепління прийде з 27 березня. Синоптики передають днем до +7 ... +9 градусів, при цьому дощі триватимуть до 2 квітня. Потім до середини місяця буде без опадів. В Україні нарешті потеплішає: синоптики розповіли, коли чекати весняної погоди На Сході України до кінця березня будуть короткочасні періоди з дощами, температура повітря вдень коливатиметься від +1 до +7 градусів, після 1 квітня - до +7 ... +12 градусів. Дощі пройдуть 18-19 і 22-23 березня, потім до середини квітня синоптики дощів не передають. В Україні нарешті потеплішає: синоптики розповіли, коли чекати весняної погоди Раніше повідомлялося, в яких областях України в кінці березня накриють снігопади та сильні опади.