В Україні восени закриють центри вакцинації від COVID-19

Центри вакцинації від COVID-19 працюють на сьогоднішній день у всіх містах України. Однак, з настанням осені вакцинація громадян може тимчасово припинитися через спалах ової хвилі захворюваності.

В Україні восени закриють центри вакцинації від COVID-19 - today.ua

Наближається сезон гострих респіраторних захворювань. Кампанія по вакцинації може тривати тільки при благополучній епідеміологічній ситуації, щоб виключити ризик щеплення хворих "короною" громадян.

Пацієнтів, які не встигнуть вакцинуватися до осені, можуть в обов'язковому порядку змусити спочатку зробити тест на коронавірус, а потім вже уколоти вакцину, якщо центри вакцинації продовжать працювати в осінньо-зимовий період. В Україні восени закриють центри вакцинації від COVID-19 Пік захворюваності коронавірусом в Україні очікується через 4-6 тижнів. Про це заявив лікар-інфекціоніст Віктор Петров.

Навіть якщо людина буде відчувати себе досить добре на момент щеплення, перед тим як його робити в розпал епідемії, потрібно переконатися, що пацієнт цілком здоровий. Для цього в центрі вакцинації можуть попросити зробити антигенний тест або пред'явити негативний результат ПЛР-тестування.

Поки що ніяких змін в процесі вакцинації громадян не відбувається. Контакти та адреси місць вакцинації можна дізнатися через контакт-центр МОЗ на лінію допомоги 0800 60 20 19. Вакцинація проводиться за попереднім записом.

Раніше в Міністерстві охорони здоров'я розповіли українцям, які COVID-вакцини можна змішувати, а які дуже небезпечно.

ДЖЕРЕЛОglavred.info