В одній із європейських країн продовжили безкоштовний проїзд для українців до кінця червня

Країни Європи з 1 червня скасовують безкоштовний проїзд для українських біженців. Проте Австрія вирішила продовжити можливість безкоштовного проїзду у громадському транспорті для українців ще на місяць – до 1 липня. Про це заявили у посольстві України в Республіці Австрія.

В одній із європейських країн продовжили безкоштовний проїзд для українців до кінця червня - today.ua

"Місто Відень надає підтримку людям, які втекли у Відень від війни в Україні. Переміщені українці можуть безкоштовно користуватися Wiener Linien до кінця червня", - сказано в офіційному повідомленні посольства.

Водночас, паркування для автомобілів з українською реєстрацією з 1 червня в Австрії буде платним. В одній із європейських країн продовжили безкоштовний проїзд для українців до кінця червня У більшості населених пунктів Австрії паркування оплачуються в період з 9:00 до 19:00 у будні. По суботах оплата стягується лише на парковках, розташованих у центрі міста, і тільки в період з 9:00 до 13:00, по неділях паркування безкоштовне.

Ціни на паркування залежать від місця та часу доби. У середньому 15 хвилин паркування скрізь безкоштовні, до 30 хвилин – 1 євро, від 60 хвилин – 2 євро, до 120 хвилин – 4 євро.

Що стосується цін на проїзд у громадському транспорті Відня та інших австрійських міст, то проїзний на тиждень у середньому коштуватиме від 17 євро, на місяць – 51 євро, разова поїздка в автобусі чи трамваї – 2,60 євро, у метро – 2,20. євро. На проїзд у метро також є окремі проїзні (добові, тижневі, вихідні дні, місячні та річні) за різною вартістю.

Раніше повідомлялося, скільки українським біженцям в середньому коштує місяць проживання в Австрії.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua