Укрзалізниця запустить новий поїзд до Польщі: розклад руху та вартість квитків

Автор: Лобанова Єлизавета

Українські біженці масово повертаються із Польщі додому. У зв'язку з цим Укрзалізниця запускає додаткові потяги. Так, з 12 червня почне курсувати поїзд сполученням Перемишль – Запоріжжя. Купити квитки вже можна на сайті УЗ.

Укрзалізниця запустить новий поїзд до Польщі: розклад руху та вартість квитків - today.ua

Потяг №32/31 Перемишль - Запоріжжя відправлятиметься з Перемишля о 16:00. У Дніпрі він зупинятиметься о 13:26 і прибуватиме до Запоріжжя о 15:51. Із Запоріжжя у зворотний бік відправлення буде о 15:30, зупинка у Дніпрі о 17:33 та прибуття до Перемишля о 12:50.

Квитки на поїзд уже продаються за ціною 2210,34 грн у "люкс" вагонах, а також по 1801,89 грн у купе. Укрзалізниця запустить новий поїзд до Польщі: розклад руху та вартість квитків Після того, як у Польщі скасували безкоштовний проїзд у громадському транспорті, а також з 1 липня анонсували скасування соціальних виплат українським біженцям, дедалі більше наших співвітчизників почали повертатися до України. Усього з 24 лютого кордон із Польщею перетнуло 3,8 мільйона громадян України. Багато хто з них знайшли роботу і залишатимуться в країні до закінчення війни. Проте ще більше тих, хто жив на соціальній допомозі.

Дешевше повернутися додому автобусом, так як безкоштовних поїздів вже немає. Автобуси до України відправляються заповнені пасажирами на 80-100%. Потяги також їдуть не порожні.

Популярні зараз

Нафтогаз зробив заяву про підвищення тарифу на газ в Україні

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

У блузці кольору ультрамарин: Олена Зеленська привітала дітей з Днем святого Миколая

США можуть передати Україні новітні безпілотники MQ-9B

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щотижня з'являються додаткові рейси з Польщі до України. Так, з 11 червня буде запущено зручний нічний поїзд із Києва до Перемишля із зупинками у Кракові, Катовиці, Вроцлаві, Зеленій Гурі.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця змінила розклад руху деяких внутрішніх поїздів.