Укрпошта різко знизила вартість доставки: пропозиція діє до 31 серпня

Укрпошта різко зменшила вартість доставки. Клієнти можуть скористатися вигідною пропозицією до 31 серпня.

Укрпошта різко знизила вартість доставки: пропозиція діє до 31 серпня - today.ua

У прес-службі поштового оператора повідомили, що українці мають змогу заощадити кошти на доставці посилок. Укрпошта разом із Visa запустила ініціативу "Четвертинка підтримки". Тепер клієнти, які в період з 1 по 31 серпня оплачуватимуть послуги за допомогою картки цієї платіжної системи, відправки Україною, отримають 25-відсоткову знижку.

Пропозиція діятиме для всіх, хто при отриманні посилок "Укрпошта Стандарт" та "Укрпошта Експрес" в автоматизованих відділеннях сплатить послуги оператора карткою Visa.

Заступник генерального директора АТ "Укрпошта" з питань розвитку бізнесу Олена Степіна прокоментувала акцію для клієнтів. Вона наголосила, що йдеться про підтримку співвітчизників у складний період, який вони переживають. Степіна нагадала, що компанія пропонує найнижчі тарифи на доставку порівняно з іншими компаніями:

"Коли емоції коливаються (бо стрес, бо недосипання, бо перевтома), якась, здавалося б, дрібниця здатна збалансувати їх. Навіть якщо йдеться про знижку на доставку. Тим більше, коли йдеться про знижку на таку буденну річ як доставка.

На сторінці Укрпошти у соцмережі Facebook також оцінили нововведення компанії:

"Запустили спільну ініціативу "Четвертинка підтримки — це як дружнє "шо ти", коли скрізь турботи"! При отриманні відправки по Україні сплатіть за доставку карткою Visa і автоматично зарахується знижка 25% на цю доставку. Так-так, і більше жодних умов!"

Нагадаємо, що 1 серпня стартує ініціатива "Міцним людям – міцна кава", в рамках якої можна виграти одну з 40 кавомашин Gaggia. Щоб взяти участь, потрібно відправити Укрпоштою за кордон маленький пакет або маленький пакет PRIME, оплатити послугу карткою Visa та зареєструвати трек-номер.

Раніше повідомлялося, що Укрпошта запустить банківські послуги для клієнтів у селах та селищах, де немає відділень фінансових установ.