Україну накриє спека: синоптики розповіли, як зміниться погода в липні і серпні

Червень в Україні буде не жарким, а ось в липні і серпні синоптики передають аномально високі температурні показники. Українці ще встигнуть насолодитися спекотним літом, залишилося почекати зовсім недовго.

Україну накриє спека: синоптики розповіли, як зміниться погода в липні і серпні - today.ua

За словами директора "Укргідрометцентру" Миколи Кульбіди, середня температура літнього періоду за останні кілька років зросла від 1,5 до 2 і навіть більше градусів. Нинішній рік, минулий і позаминулий увійшли в п'ятірку рекордних років на земній кулі з точки зору зростання температурного режиму. Тому в липні і серпні синоптик прогнозує дуже багато днів з температурою +30 ... +35 градусів. В окремі дні температура може досягати +40 градусів як на півдні, так і на заході.

Крім того, Микола Кульбіда переконаний, що з кожним роком літо буде ставати все спекотнішим. Травень і початок червня традиційно будуть холодними, але далі поступово планета буде прогріватися, тому говорити про якесь похолодання не варто. Кількість опадів протягом року плюс-мінус залишається стабільним. Цього року травень видався дощовим, але ось липень і серпень обіцяють бути посушливими. Україну накриє спека: синоптики розповіли, як зміниться погода в липні і серпні Літо з рекордними температурами стає нормою на земній кулі, каже Микола Кульбіда. Тому, скоріш за все, в найближче десятиліття нас чекають літні періоди з виснажливою спекою.

Раніше повідомлялося, що циклон принесе в Україну зливи на найближчий тиждень.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net