Україну на Новий рік завалить снігом: синоптики змінили прогноз погоди на кінець грудня

Зима остаточно заявила про себе після Дня святого Миколая. В Україні різко похолодало і почалися снігопади. Снігова та морозна погода триватиме до самого Нового року. Якщо раніше синоптики прогнозували на зимові свята плюсову температуру, то у грудні змінили свій прогноз.

Україну на Новий рік завалить снігом: синоптики змінили прогноз погоди на кінець грудня - today.ua

За даними синоптиків, в Україні під Новий рік подекуди насипле снігу до 60 сантиметрів. У північних регіонах країни очікується хуртовина.

Очікується, що 30 грудня замете усю країну, але найбільше північні та західні області. Висота снігового покриву подекуди сягатиме 60 сантиметрів. У Карпатах снігу також намете чимало – до 45 сантиметрів. У Києві очікується шар снігу до 23 см, у Сумах – до 28 см, у Житомирі – до 22 см, у Рівному – до 31 см, у Луцьку – до 34 см, у Чернігові – до 46 см.

У Харківській, Хмельницькій, Тернопільській , Вінницька область випаде до 9-13 см снігу. 31 грудня та 1 січня погода продовжить бути сніговою. Україну на Новий рік завалить снігом: синоптики змінили прогноз погоди на кінець грудня У найближчі десять днів перед Новим роком на українців чекають справжні температурні гойдалки. У середу-четвер, 22-23 грудня, будуть морози до -12...-15 градусів, але без опадів. У п'ятницю, 24 грудня, потеплішає до -3...-5 градусів. У суботу на Різдво буде ще тепліше, але з мокрим снігом та "кашою" під ногами.

Раніше повідомлялося, якою буде погода в Україні на католицьке Різдво.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua