Українці зможуть спостерігати унікальне сонячне затемнення: де і о котрій годині розпочнеться

Автор: Лобанова Єлизавета

Кільцеподібне сонячне затемнення відбудеться 10 червня о 13.26 за київським часом. Місяць закриє 0,94 діаметра сонячного диска, і побачити це видовище можна буде і в Європі. В Україні затемнення частково буде видно у всіх областях, крім Херсонської, Одеської та Миколаївської. Завершиться все приблизно о 14:30.

Українці зможуть спостерігати унікальне сонячне затемнення: де і о котрій годині розпочнеться - today.ua

У багатьох людей сьогодні може бути дивний стан, і цьому є пояснення. Затемнення, як і магнітні бурі та інші явища на Землі, сильно впливає на нашу нервову систему і фази циклів кожної людини. Астрологи дали поради, на що потрібно звернути увагу, щоб провести сьогоднішній день максимально безболісно.

У першу чергу, уникайте конфліктів. Відновити сили вам сьогодні буде досить складно, тому краще ними не розкидатися. Побережіть себе і близьких.

Також потрібно максимально намагатися стримувати свої емоції. Не переживайте через дрібниці, не зліться на оточуючих і не сумуйте. Постарайтеся знайти для себе джерело радості і заряджайтеся позитивними емоціями. Українці зможуть спостерігати унікальне сонячне затемнення: де і о котрій годині розпочнеться Про шкідливі звички в день затемнення також потрібно забути. Адже шкідливі звички закупорюють енергетичні потоки, а сьогодні навпаки потрібно бути максимально відкритим. Теж саме стосується їжі. Постарайтеся не переїдати і не пити алкоголь.

Популярні зараз

В Україні з 2025 року зміняться умови виходу на пенсію

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Українцям пропонують сплачувати внески до ПФУ після досягнення 60 років: що це дасть

Три українські банки навмисно пошкоджували готівкові гривні

Поменше навантажуйте себе фізичними вправами і спортзалами. Не потрібно відмовлятися від спорту, але ніякого екстриму.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У багатьох людей в день затемнення може боліти голова. Підвищується ризик саме серцево-судинних захворювань, так як Сонце управляє серцем. У когось наростає тривожність, хтось погано спить. Ось чому в цей період важливо берегти себе, не перенапружуватися і управляти своїм психологічним станом.

Раніше повідомлялося, що 16 червня Україну накриє потужна магнітна буря.