Українським школярам розповіли, як буде проходити навчання з 1 вересня

Автор: Лобанова Єлизавета

Навчання в українських школах вже не буде колишнім. Про це в один голос заявляють в Міносвіти. Те, що учні повернуться за парти з 1 вересня, ніхто не може сказати з повною упевненістю. Все буде залежати від епідеміологічної ситуації по регіонах.

Українським школярам розповіли, як буде проходити навчання з 1 вересня - today.ua

МОН прагне до того, щоб швидше повернути всіх учнів і студентів у школи, коледжі та університети, але вже в світі з'явилися нові штами вірусу, які також вражають дітей. І якщо до осені вдасться протидіяти їм, тоді діти повернуться за парти. Багато чого буде залежати і від темпів вакцинації.

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов переконаний, що освіта, до якої всі звикли, в березні 2020 роки пішла в минуле і вже не повернеться. Українським школярам розповіли, як буде проходити навчання з 1 вересня

"Насправді, коли ми повернемося до нормального життя - а я глибоко переконаний, що це станеться - ми будемо мати, по-перше, набагато більше досвіду життя в умовах пандемії. Але вже в тих умовах освіту, звичайно, вже не залишиться таким , як було ", - сказав він.

Популярні зараз

Нафтогаз зробив заяву про підвищення тарифу на газ в Україні

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

У блузці кольору ультрамарин: Олена Зеленська привітала дітей з Днем святого Миколая

Грошова допомога: українці можуть отримати від держави до 100 тисяч гривень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами омбудсмена, частина освоєних цифрових інструментів в арсеналі українських педагогів, ймовірно, залишиться і після пандемії. Школи та викладачі, які "розсмакували" плюси онлайн-платформ, навряд чи захочуть повністю розпрощатися з ними, і оффлайн-уроки будуть мати місце в сучасному навчальному процесі.

Раніше повідомлялося, в яких регіонах України літні канікули перенесуть на початок липня.