Українським школярам роздадуть по 1000 гривень за вакцинацію: гроші можна буде витратити на гуртки та репетиторів

Автор: Лобанова Єлизавета

В Україні вже почали вакцинувати дітей, починаючи з 14 років. Відповідно вони мають право розраховувати на отримання "тисячі за вакцинацію", як і всі повнолітні громадяни.

Українським школярам роздадуть по 1000 гривень за вакцинацію: гроші можна буде витратити на гуртки та репетиторів - today.ua

У прес-службі Офісу президент зазначили, що підліткам можна буде витратити 1000 гривень на позашкільну освіту – відвідування курсів, гуртків і, можливо, репетиторів. Пізніше програму хочуть розширити і на дітей віком з 12 років.

Ці зміни поки що не набули чинності, однак президент Володимир Зеленський вже дав доручення Кабміну розширити виплату "1000 грн за вакцинацію" на дітей від 14 років.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Для отримання коштів повнолітні громадяни мають зареєструватися в "Дії" та відкрити спеціальну картку у банку. Як вирішуватиметься це питання з підлітками, поки що не уточнюється. Українським школярам роздадуть по 1000 гривень за вакцинацію: гроші можна буде витратити на гуртки та репетиторів На сьогоднішній день витрачати "ковідну тисячу" можна лише на квитки (у кіно, музеї, на концерти тощо), купівлю книг, придбання квитків (на потяги та літаки в межах України), а також на абонементи у спортзали та фітнес -клуби. Незабаром громадянам від 60 років буде дозволено купувати ліки на ці гроші.

Популярні зараз

Нафтогаз зробив заяву про підвищення тарифу на газ в Україні

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

У блузці кольору ультрамарин: Олена Зеленська привітала дітей з Днем святого Миколая

США можуть передати Україні новітні безпілотники MQ-9B

Раніше повідомлялося, що українським медикам платитимуть гроші за вакцинацію пацієнтів від COVID-19.