Україну до кінця липня накриє дві хвилі похолодання: яким областям потрібно приготуватися до температурних перепадів

Дощі і грози накрили частину областей України вже в суботу, 17 липня. У неділю опади ще триватимуть, і температура повітря в деяких регіонах опуститься з +35 до +29 градусів. До кінця липня погода буде залишатися нестабільною, і очікується ще одна хвиля потепління і похолодання.

Україну до кінця липня накриє дві хвилі похолодання: яким областям потрібно приготуватися до температурних перепадів - today.ua

У неділю, 18 липня, дощі і грози очікуються в північних, центральних і західних областях України. Стовпчики термометрів покажуть до +28 ... +31 градусів на Заході, до +31 ... +31 в Києві і центральних областях, до +32 ... +36 на Півдні і Сході. У жителів Херсонської, Одеської, Миколаївської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької областей у неділю буде сухо і без опадів. Україну до кінця липня накриє дві хвилі похолодання: яким областям потрібно приготуватися до температурних перепадів У понеділок, 19 липня, опади накриють майже всю країну, крім східних і південних областей. Циклон спричинить зниження температури повітря до +23 ... +25 градусів на Заході і до +26 ... +28 градусів в північних областях. У Києві тиждень почнеться також з дощів, вдень стовпчики термометрів опустяться до +27 ... +29 градусів. На Півдні і Сході, як і раніше буде триматися спека до +33 ... +35 градусів. Вітер західний, 5-10 м/с. Україну до кінця липня накриє дві хвилі похолодання: яким областям потрібно приготуватися до температурних перепадів Синоптики прогнозують, що температурний спад буде нетривалим і вже після 23 липня опади частково залишаться в західних і східних областях, а на решті території України буде сухо і жарко. З 30 липня знову очікується короткочасне зниження температури, але до початку серпня обіцяє повернутись спека.

Раніше синоптики повідомили, що в Україні осінь почнеться вже в серпні. Прогноз погоди до кінця літа здивував українців.