Учителям в Україні пообіцяли вдруге за рік підняти зарплати

В уряді знову анонсували зростання зарплат вчителям в 2021 році. До кінця 2021 року посадові оклади українських викладачів міністр освіти Сергій Шкарлет пообіцяв підвищити на 9%.

Учителям в Україні пообіцяли вдруге за рік підняти зарплати - today.ua

Під час свого виступу на діалоговій платформі "Освіта України 2021: стратегічні цілі в дії" Шкарлет зазначив, що працівники сфери освіти гідно впоралися з викликами, які перед ними поставила пандемія коронавиіруса, тому заслуговують на підвищення зарплат.

На початку 2021 року оклади педагогів вже збільшилися на 20%, як і обіцяв президент Зеленський. Учителям в Україні пообіцяли вдруге за рік підняти зарплати Уряд виділив в цьому році на зарплати вчителів майже 100 мільярдів гривень. Вчителі без категорії отримуватимуть після чергового підвищення на 809 гривень більше - 4859 гривень. Вчителям вищої категорії піднімуть зарплату на 1076 грн, і виплата складе 6461 грн. Розмір премії та надбавки у кожного різний.

Якщо порівнювати зарплати по Україні, то вони відрізняються по областям. Найвищі оклади зафіксовані у педагогів Києва, Запоріжжя та Одеси. Там вчителі отримують від 8000 до 15 000 гривень (зарплата+премія). Найнижчі зарплати у вчителів Хмельницького, Харкова та Луцька - від 6000 до 7000 гривень.

Раніше повідомлялося, на скільки в цьому році піднімуть зарплати лікарям і медсестрам.

ДЖЕРЕЛОnv.ua