У Міносвіти оцінили ймовірність переходу учнів на дистанційне навчання з 1 вересня

Автор: Лобанова Єлизавета

Можливість дистанційного навчання учнів українських шкіл з 1 вересня виключати не варто. Все залежить від дисципліни українців. Так вважає міністр освіти Сергій Шкарлет.

У Міносвіти оцінили ймовірність переходу учнів на дистанційне навчання з 1 вересня - today.ua

У Міносвіти сподіваються, що вакцинація дасть колективний імунітет і рівень захворюваності коронавірусом почне знижуватися. Поки що не розглядається сценарій, що у вересні учні не сядуть за парти. Принаймні, дитячі сади, спеціальні установи та 1-4 класи в обов'язковому порядку повинні вчитися очно, вважають в міністерстві.

За словами Шкарлета, у кінці жовтня, погода, як правило, псується, і діти починають хворіти на респіраторні захворювання. З цього періоду учнів, можливо, і переведуть на "дистанційку", щоб знизити ризики. Адже освітня платформа "Всеукраїнська школа онлайн" дуже добре себе зарекомендувала за останній рік. Вчителі поліпшили дистанційний процес навчання, який ніяк не постраждав через те, що діти вчилися "віддалено".У Міносвіти оцінили ймовірність переходу учнів на дистанційне навчання з 1 вересня Частина освоєних цифрових інструментів в арсеналі українських педагогів, ймовірно, залишиться і після пандемії. Школи та викладачі, які "розсмакували" плюси онлайн-платформ, навряд чи захочуть повністю розпрощатися з ними. Це і зручно, і ефективно.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Мобільний додаток "Всеукраїнська школа онлайн" доступний для скачування в Play Market від Google і AppGallery від Huawei. Незабаром додаток вийде і для користувачів iOS. Контент у ньому розрахований на школярів 5-11 класів.

Популярні зараз

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

В Україні з 2025 року зміняться умови виходу на пенсію

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Українцям пропонують сплачувати внески до ПФУ після досягнення 60 років: що це дасть

Нагадаємо, в різних областях України змінили дату початку літніх канікул.