У Києві з'являться нові маршрутки: що зміниться для пасажирів

Автор: Лобанова Єлизавета

Склад маршрутних автобусів в столиці скоро оновиться. У Києві на днях відбувся конкурс на визначення нових перевізників з урахуванням підвищених вимог. Журі розглянуло 22 пропозиції з 35-и. Всі подробиці повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов на своїй сторінці у Facebook.

У Києві з'являться нові маршрутки: що зміниться для пасажирів - today.ua

За словами Усова, конкурс хотіли зірвати. У приміщення, де проходило засідання конкурсного комітету, увірвалися кілька десятків агресивних людей і намагалися силовим методом не допустити проведення конкурсу. Поліція і муніципальна стража вивели їх з будівлі.

Документи тих учасників тендеру, яких не допустили до конкурсу, не відповідали законодавству. А значить, транспорт таких перевізників не відповідає новим стандартам і не може розглядатися на конкурсній основі. У Києві з'являться нові маршрутки: що зміниться для пасажирів Серед основних вимог, які висунула місцева влада до нового транспорту: пасажиромісткість не менше 50 місць, відповідність екологічному стандарту Євро-5, доступність для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення, наявність не менше п'яти спеціальних кнопок зупинки на вимогу, обладнання салону кондиціонерами, системами обігріву та додатковим простором для перевезення не менше одного крісла колісного, дитячої коляски або велосипеда.

Салони нових автобусів, які будуть курсувати столицею, також повинні бути обладнані валідаторами для е-квитка і GPS-системами, а всі водії забезпечені спеціальною уніформою.

Популярні зараз

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

В Україні у водіїв тепер частіше будуть перевіряти “автоцивілку“

В Україні розпочався продаж нової Skoda Octavia

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У КМДА мають намір викорінити застарілий транспорт в столиці і щоб "банди, які поки контролюють ринок пасажирських перевезень, спотворюючи обличчя столиці іржавим мотлохом на колесах, пішли в минуле".

Раніше повідомлялося про подорожчання проїзду в маршрутках у всіх містах України.