Три потужні магнітні бурі накриють Україну в кінці вересня: в які дні чекати удару

У другій половині вересня Україну накриють три магнітні бурі. Сонячний спалах середньої сили очікується в суботу, 25 вересня. Після цього дводенна буря накриє нас 28 і 29 вересня, при чому перший удар буде досить сильним.

Три потужні магнітні бурі накриють Україну в кінці вересня: в які дні чекати удару - today.ua

Метеочутливим людям слід підготуватися, що буде "штормити". У дні підвищеної сонячної активності може погіршитися самопочуття, можливі головний біль, запаморочення, нудота, біль у м’язах і суглобах, підвищений тиск, загострення хронічних захворювань, безсоння.

Знаючи дати магнітних бурь, напередодні можна уберегти себе від негативного впливу. Для цього  за кілька днів до небезпечної дати варто відмовитися від кави, алкоголя, сигарет, жирної та гострої їжі. Намагайтеся вчасно лягати спати та більше часу проводити на свіжому повітрі.

Три потужні магнітні бурі накриють Україну в кінці вересня: в які дні чекати удару

Якщо ви метеозалежна людина, то будете відчувати поштовхи в атмосфері. Пийте побільше води, обов'язково тримайте напоготові ліки, які зазвичай допомагають вам збити тиск і вгамувати головний біль. Бажано не нервувати, щоб зайвий раз не подразнювати свою нервову систему.

У жовтні 2021 року Україну накриє одна, але досить сильна магнітна буря. Очікується вона 4 жовтня. Напередодні та після цього дня можуть загостритися хронічні захворювання, тому краще не планувати дальніх подорожей та уважно слідкувати за своїм здоров'ям.

Нагадаємо, коли в Україні потепліє, та чи варто очікувати літнього тепла цієї осені.

ДЖЕРЕЛОagrotrend.com.ua