Тропічні бурі і задушлива спека: синоптики розповіли про погоду до кінця літа

Липень в Україні буде дуже мінливим по погоді. Дощі і грози чергуватимуться з задушливою спекою. На початку місяця синоптики передають бурі і зниження температури, а пізніше період похолодання зміниться спекою, як в червні.

Тропічні бурі і задушлива спека: синоптики розповіли про погоду до кінця літа - today.ua

За прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, липень в Україні почнеться з дощів, а потім увірветься виснажлива спека. З 1 по 4 липня в країні буде буревій, при цьому температура повітря вдень підвищиться до +28 градусів і вище. З 5 липня почнеться тропічна спека, повітря буде залишатися вологим.

З 8 по 12 липня погода знову зміниться. Синоптики передають бурю, грози, град і похолодання до +22 градусів тепла. В середині липня знову вигляне сонце і буде спека до +35 градусів, місцями до +40 градусів.

Після 21 липня Леонід Горбань прогнозує тропічну зливу. Очікується, що за два дні, 21-22 липня, випаде 15-20 мм опадів. З 25 по 27 липня очікується буря, температура повітря підніметься до +29 ... +31 градусів тепла. До кінця місяця стане трохи прохолодніше, і пройдуть дощі. Тропічні бурі і задушлива спека: синоптики розповіли про погоду до кінця літа У серпні задушлива спека також буде чергуватися з періодами дощів. До середини серпня спека не відступить, а з 20 числа почне відчуватися вечорами осіння прохолода. Синоптик прогнозує з 11 по 14, а також 22, 27 і 29 серпня - періоди дощів по всій Україні.

Раніше повідомлялося, коли в 2021 році відзначається День Петра і Павла, і що прийнято робити напередодні цього дня.

ДЖЕРЕЛОglavred.info