Синоптики розповіли про погоду на 8 березня: в Україні пройдуть дощі та вдарять морози

Погода в Україні на початку березня буде зимовою. Синоптики не можуть пообіцяти, що на Міжнародний жіночий день засвітить сонце і буде сухо. Згідно з прогнозом, 8 березня в Україні пройдуть дощі і місцями похолодає до -3 градусів. Детально про погоду у святковий день розповіла начальник відділу агрометеорології Українського гідрометцентру Тетяна Адаменко.

Синоптики розповіли про погоду на 8 березня: в Україні пройдуть дощі та вдарять морози - today.ua

Як розповіла синоптик, на півдні температура може піднятися до +8 градусів, а на решті території України буде до -3 градусів. Вночі температура повітря опуститься до -6 градусів. До 4 березня, за словами Адаменко, вдень буде в межах 0 градусів і без опадів. Вже 6-8 березня Україну накриє невеликий мокрий сніг, подекуди дощитиме.

За словами синоптика, справжню весну українцям доведеться ще почекати кілька тижнів. Синоптики розповіли про погоду на 8 березня: в Україні пройдуть дощі та вдарять морози Народний синоптик Леонід Горбань раніше також заявляв, що в березні погода буде схожою на теплу зиму. Він прогнозував, що 1-2 березня температура повітря в областях України буде коливатися в межах нуля, а в період з 3 по 7 березня очікується близько -7 ... -5 градусів. По-весняному сонячно буде лише з 10 по 16 березня, а потім знову похолодає. Весняна тепла погода зможе порадувати українців не раніше кінця березня. Адже ще в кінці другої третини місяця можливий сніг з дощем і нічними морозами до -3 градусів.

Раніше повідомлялося, який корисний подарунок можна подарувати жінці на 8 березня.