Синоптики передбачили погоду до кінця весни: у квітні вдарять морози, а травень буде дощовим

Березень в Україні видався холодним, але за прогнозом синоптиків квітень і травень також не потішать українців весняним теплом. Народний синоптик Леонід Горбань передбачив, що навіть в квітні в країні ще вдарять морози. Великдень цього року досить пізній (2 травня), тому потепління раніше цієї дати чекати не варто.

Синоптики передбачили погоду до кінця весни: у квітні вдарять морози, а травень буде дощовим - today.ua

За словами синоптика, морозна погода не завершиться в березні, адже мінусова температура очікується і на початку квітня. Та й кінець другого місяця весни особливо теплом не порадує.

На початку квітня Горбань прогнозує вночі до -1 ...- 3 градусів. Середина місяця буде прохолодною і вітряною, місцями дощі. У травні очікувати спеки українцям також не варто. Після Великодня буде кілька хвиль похолодання, і тільки до кінця третього місяця весни в Україні нарешті потеплішає. Синоптики передбачили погоду до кінця весни: у квітні вдарять морози, а травень буде дощовим У другій половині березня погода в Україні буде в основному без опадів. Середня температура повітря становитиме від +8 до +11 градусів. Нічні морози почнуть відступати тільки після 23-24 березня.

Раніше повідомлялося, що в Україні різко похолодало перед 8 березня в ряді областей.