Стало відомо, як українським школярам за кордоном отримати атестат

Автор: Лобанова Єлизавета

Десятки тисяч українських дітей разом із батьками залишили під час війни свої домівки. Нині вони навчаються у європейських школах, куди їх, як біженців, прийняли безкоштовно та без іспитів. Навчальний рік підходить до завершення, і багатьох цікавить питання, як отримати шкільний атестат. На це питання відповів міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Стало відомо, як українським школярам за кордоном отримати атестат - today.ua

За його словами, школярам, які перебувають за кордоном, або їхнім батькам необхідно отримати довідку про вивчення предметів у новій школі, і надати її українській школі для формування атестату.

"В Україні є наш, український інструмент для реалізації права на отримання повної загальної середньої освіти, у тому числі, з видачею свідоцтва державного зразка – Міжнародна українська школа, яка активно впроваджується на території країн Європейського Союзу", – повідомив міністр.

На сьогоднішній день більше ніж 20 закладів вищої та фахової передвищої освіти вимушено переїхали для організації освітнього процесу на підконтрольну Україні територію. Багато шкіл було зруйновано, частина зачинені через те, що там живуть біженці. Навчальний процес в онлайн-режимі в Україні триває, і вже почали відкриватися школи. Так, 3,5 млн учнів вже навчаються очно. Через проведення військових дій в школах 14 областей України продовжуються лише дистанційний навчальний процес.

Популярні зараз

Нафтогаз зробив заяву про підвищення тарифу на газ в Україні

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

У блузці кольору ультрамарин: Олена Зеленська привітала дітей з Днем святого Миколая

США можуть передати Україні новітні безпілотники MQ-9B

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тимчасово внутрішньо переміщені діти мають можливість долучитися до навчання в школі за новим місцем проживання.

Раніше повідомлялося, що замість ЗНО вступники цьогоріч складатимуть тест із трьох предметів.