Стало відомо, як українським біженцям безкоштовно полетіти до Канади

Канада спростила процедуру отримання віз для українців, і вже кілька рейсів з українцями прибули до Польщі. Стало відомо, що уряд Канади найближчим часом організує ще чотири чартерні рейси до Канади для українців та членів їхніх сімей, які будуть абсолютно безкоштовними.

Стало відомо, як українським біженцям безкоштовно полетіти до Канади - today.ua

Для того, щоб безкоштовно полетіти до Канади, потрібно отримати дозвіл на в'їзд у рамках програми "Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки" (CUAET). Нагадаємо, CUAET надає українцям та безпосереднім членам їхніх сімей право перебувати на території Канади у статусі тимчасових резидентів протягом 3 років. Разом із заявою на візу подається (за бажанням) заява на отримання дозволу працювати чи навчатися у Канаді протягом цього терміну. Стало відомо, як українським біженцям безкоштовно полетіти до Канади Безкоштовні авіаквитки надаватимуть українцям у порядку живої черги. Громадяни, які отримали візи CUAET для приїзду до Канади та можливість безкоштовного перельоту, отримають повідомлення на електронну пошту, як зареєструватися на рейси. Усі рейси будуть із Польщі. Найближчі – 23 травня, 29 травня та 2 червня. Українців привезуть у Вінніпег, Монреаль та Галіфакс.

Після прибуття до Канади українці отримають тимчасове житло на строк до 14 ночей за спеціальною програмою розселення. Далі потрібно буде кудись переселятись. Саме тому заздалегідь потрібно знайти собі сім'ю, яка готова буде поселити у себе, бо орендувати житло у Канаді для українців буде дуже дорого. Орендарі мають заробляти щонайменше 100 тис. канадських доларів на рік. При цьому зарплата від 50 тис. на рік у Канаді вважається середньою.

Раніше повідомлялося, скільки українським біженцям коштує місяць проживання в Канаді.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua