SkyUp на добу затримав рейс з Грузії з українськими туристами: пасажири почали бунт

Українські туристи з учорашнього вечора не могли вилетіти з Батумі рейсом авіакомпанії SkyUp через несправність літака. Рейс Батумі-Харків повинен був вилетіти 21 липня в 21:05 за київським часом, але його перенесли на 22 липня на 14:25.

SkyUp на добу затримав рейс з Грузії з українськими туристами: пасажири почали бунт - today.ua

Пасажири всю ніч провели в аеропорту. Ближче до першої години ночі їм видали нові посадочні талони і повідомили про несправність літака.

"Працівниця аеропорту повідомила, що за нами прилетить новий борт з Києва, що той літак повинен бути найновішим в компанії. Вона запевнила, що літак вилетить близько шостої години ранку", - зазначила одна з пасажирок.

Новий літак дійсно прибув вранці 22 липня о 11:00, пасажирів у нього завантажили, але він так і не злетів.

"Завантажили об 11:00 в якийсь літак, о другій просиділи і знову нас висадили, нам їжу дали - гамбургер і фрі - о 23:00, голодні з того моменту. Представники SkyUp до нас не виходять", - передали пасажири.

SkyUp на добу затримав рейс з Грузії з українськими туристами: пасажири почали бунт Забрати багаж людям також не дали, і вони влаштували вчора ввечері справжній бунт в аеропорту Батумі. Авіакомпанія не забезпечила пасажирам харчування, і за весь цей час їх погодували тільки гамбургерами.

На сьогоднішній момент на онлайн табло є інформація про виліт до Харкова борту SkyUp Airlines з Батумі. Час відправлення - 14:30. За планом літак повинен приземлитися в Харкові о 17:10. SkyUp на добу затримав рейс з Грузії з українськими туристами: пасажири почали бунт Раніше повідомлялося, що SkyUp з серпня відкриває прямі рейси в Саудівську Аравію.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua