Школи в Україні знову переводять на дистанційне навчання: яка ситуація по областях

Автор: Лобанова Єлизавета

Міністерство освіти рекомендує українським школам продовжити канікули, або перевести учнів на дистанційне навчання. Епідеміологічна ситуація в країні на фоні карантину знову погіршилася, і школам України в "жовтій" і "помаранчевій" зонах, слідом за установами "червоної" зони, рекомендовано обмежити відвідування навчальних закладів.

Школи в Україні знову переводять на дистанційне навчання: яка ситуація по областях - today.ua

Глава Міносвіти Сергій Шкарлет опублікував в своєму Telegram-каналі рекомендації школам з зазначеними обмеженнями, які не стосуються учнів 1-4 класів та дошкільних установ.

Зокрема, в даний момент заборонено відвідувати школи, якщо на самоізоляції є близько 50% учнів і викладачів. Також в школах заборонено проводити спектаклі, свята, концерти з глядачами і більш ніж для одного класу. Школи в Україні знову переводять на дистанційне навчання: яка ситуація по областях Міносвіти рекомендує продовжити при необхідності канікули в школах і перевести на дистанційку 5-11 класи шкіл, а також технікуми і вузи в "жовтих" і "помаранчевих" зонах.

З 15 березня школярі в Одесі почали вчитися віддалено. З 16 березня на дистанційку перевели учнів львівських шкіл. Миколаїв з 17 березня відправляє на онлайн-навчання 5-11 класи, а з 22 березня всі школярі міста йдуть на дострокові двотижневі канікули. У Харкові школярі підуть на канікули з 29 березня. Попередньо вони триватимуть до 4 квітня.

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Епідеміологічна ситуація також погіршилася в Чернівецькій, Закарпатській, Житомирській, Вінницькій, Київській областях. Тому школи там найближчим часом переглянуть свій графік роботи.

Нагадаємо, у Києві школярі пробудуть на весняних канікулах з 22 по 27 березня.