Школи в Україні переведуть на дистанційне навчання: вчителі масово відмовляються від вакцинації

Новий навчальний рік 1 вересня українські школярі почали за партами. Однак, вже з 13 вересня Україна переходить в "жовту" зону, і карантинні обмеження посиляться. Зокрема, школи Івано-Франківська всі без винятку перейдуть на дистанційне навчання.

Школи в Україні переведуть на дистанційне навчання: вчителі масово відмовляються від вакцинації - today.ua

З початку вересня з кожним днем зростає кількість хворих і госпіталізованих від COVID-19. При цьому темпи вакцинації вчителів набагато нижче, ніж вимагає уряд. Напередодні нового навчального року було висунуто вимогу, що школи будуть працювати в штатному режимі тільки в разі вакцинації 80% працівників закладів освіти. Таких шкіл в Україні на сьогоднішній день лише третина. Школи в Україні переведуть на дистанційне навчання: вчителі масово відмовляються від вакцинації У Міносвіти відзвітували, що 31% вчителів пройшли повний етап вакцинації, ще 58% отримали по одній дозі вакцини. Найкраще за кількістю вакцинованих показує себе Київська область, де більше 50% працівників шкіл зробили щеплення від COVID-19.

В Івано-Франківській області, де з 13 вересня учні знову будуть навчатися дистанційно, щеплення зробили лише 29% вчителів. Місцева влада закликає вчителів до вакцинації, інакше навчання так і буде тривати онлайн. На Прикарпатті прищепили своїх педагогів на 80%, тобто 15 шкіл Прикарпаття навчатимуться в звичайному режимі.

У Чернігівській області ситуація з вакцинацією вчителів ще гірше. У всій області тільки одна школа прищепила 80% вчителів. Всі інші установи також доведеться перевести на дистанційку.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві охорони здоров'я існує три сценарії переведення дітей на "дистанційку" або змішаний формат навчання у разі введення нового локдауна.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua