Школи в Україні підуть на карантин, не дивлячись на вакцинацію вчителів: названі причини

Школи в Україні можуть перейти на дистанційне навчання, навіть якщо 80% педагогів будуть вакциновані. Це станеться в тому випадку, якщо діти почнуть хворіти коронавірусом. Закриття шкіл не уникнути, якщо половина класів в школі піде на самоізоляцію, зазначає міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Школи в Україні підуть на карантин, не дивлячись на вакцинацію вчителів: названі причини - today.ua

Незважаючи на вакцинацію вчителів, з початком холодів діти також почнуть хворіти. Навіть якщо всі викладачі будуть щеплені, цього недостатньо, щоб школи працювали всю зиму без карантину. Діти хворіють коронавірусом рідше дорослих, до того ж часто безсимптомно, але якщо в одному класі захворіє хоча б одна дитина - то всі змушені будуть піти на карантин.

За словами міністра, якщо більше 50% класів в школі підуть на самоізоляцію - тоді школа йде на самоізоляцію, навіть якщо всі вчителі будуть вакциновані. Таким чином, захворюваність вдасться стримати. Школи в Україні підуть на карантин, не дивлячись на вакцинацію вчителів: названі причини На сьогоднішній день 60 навчальних закладів в Україні знаходяться на самоізоляції. При переході областей в "жовту" зону робота навчальних закладів буде заборонена, крім тих, де не менше 80% працівників мають "жовтий" або "зелений" COVID-сертифікати. Такі ж вимоги будуть стосуватися і областей "червоної" зони.

Раніше повідомлялося, які нові карантинні норми почали діяти з 20 вересня.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua