Громадський транспорт перевозитиме тільки вакцинованих пасажирів: в яких регіонах щеплення від коронавірусу стало обов'язковим

В Україні щепленні від коронавірусу може стати необхідною умовою для проїзду у громадському транспорті. У Мелітополі Запорізької області вже запровадили таку норму. Таким чином, Мелітополь став першим місто в Україні, в якому не пускатимуть у маршрутку тих, хто не пройшов вакцинацію.

Громадський транспорт перевозитиме тільки вакцинованих пасажирів: в яких регіонах щеплення від коронавірусу стало обов'язковим - today.ua

Із 7 жовтня громадський транспорт у місті курсує лише у визначені години: з 6:00 до 9:00 вранці і з 16:00 до 19:00 ввечері. Решту часу транспорт не ходить.

Крім того, в транспорт не пускатимуть людей, які не мають бодай одного щеплення від коронавірусу або не мають при собі свіжого негативного результату ПРЛ-тесту.

Громадський транспорт перевозитиме тільки вакцинованих пасажирів: в яких регіонах щеплення від коронавірусу стало обов'язковим

Причому така сама вимога висувається не лише до пасажирів, але й до водіїв.

Виняток зроблено лише для школярів. Але й вони мусять мати при собі довідку зі школи, що вони там навчаються.

До речі, зараз Запорізька область знаходиться у "помаранчевій зоні", однак за словами глави уряду Дениса Шмигаля, вона, разом з іще двома областями - Харківською і Херсонською, вже наступного тижня буде віднесена до "червоної" зони. У цих областях перевищено критерії, за якими регіони можуть залишатись у "помаранчевій" зоні.

Нагадаємо, в Україні обіцяють змінити карантині обмеження для осіб, які мають протипоказання до щеплення від коронавірусу.

ДЖЕРЕЛОglavcom