Зеленський відмовився підписувати закон про недостовірне декларування

Автор: Марченко Любов

Прес-служба президента Володимира Зеленського повідомила, що він не має наміру підписувати закон про недостовірне декларування, прийнятий Верховною Радою. Президент має намір його ветувати.

Зеленський відмовився підписувати закон про недостовірне декларування - today.ua

Причина такої позиції гаранта - виверти, які передбачені в цьому законі, що допомагають приховати реальні доходи і витрати декларанта. Справа в тому, що в прийнятому законі депутати залишили величезну нішу для корупції.

В ході обговорення закону була внесена, а потім і проголосована поправка, що дозволяє не вказувати в декларації рухоме і нерухоме майно, яке перебуває у власності родичів декларанта. Тобто, фактично можна легко переписати на них все "нажите непосильною працею", а заодно і списати на них всі грошові витрати, які ніяк не співмірні зі скромною платнею народного обранця або чесного чиновника, що піклується за батьківщину.

"Підписання закону в проголосованому у Верховній Раді вигляді неможливо. Це не те, чого очікують українці, і не те, що їм обіцяв я, внісши цей законопроект на розгляд парламенту. Ми повинні встановити пропорційне і справедливе покарання за правопорушення, пов'язане з декларуванням ", - заявив президент.

Популярні зараз

Жданов заявив, що росіяни можуть захопити Київ: “Вони все одно досягнуть мети“

В Україні скасують 11-річне навчання у школі і відправлять половину учнів до ПТУ

У Раді пропонують підвищити тариф на електроенергію для населення до рівня собівартості

В Україні показали Daewoo Lanos нового покоління

Зеленський відмовився підписувати закон про недостовірне декларування При цьому Володимир Зеленський також нагадав, що електронне декларування доходів було одним з основних умов надання Україні безвізу. А тому, робити на цьому шляху кроки в зворотному напрямку ніяк не можна.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, не можна забувати, що того ж чекає від України і МВФ. Посилення боротьби з корупцією - це одна з умов надання нашій країні чергового кредитного траншу. Хоча, судячи із "закручування бюджетних гайок", українська влада плекає дедалі менше ілюзій з приводу кредиту від МВФ.

Взяти хоча би прийняття закону про "податок на Google", а також інших спроб збільшити податкові надходження в казну. Все це - спроби залатати бюджетні діри.