Христо Грозєв назвав головну мету Путіна до 9 травня

Громадяни Росії вже перестали вірити в пропаганду Кремля, тому Путін хоче до 9 травня захопити південь України, щоб відрапортувати про "перемогу". Такої думки дотримується відомий болгарський журналіст Христо Грозєв.

Христо Грозєв назвав головну мету Путіна до 9 травня - today.ua

За його словами, ще недавно росіяни вірили у кремлівську пропаганду. Однак останнім часом вони стали більш критично ставитися до того, наприклад, що їм кажуть по телебаченню. Багато хто "прозрів" після того, як у Чорному морі затонув крейсер "Москва", в який потрапили українські ракети.

Тому Путін хоче показати росіянам перемогу окупаційних військ в Україні. На думку Грозєва, такою "перемогою" може стати захоплення населених пунктів на півдні України, наприклад, Одеси. Болгарський журналіст не виключає, що у разі відсутності реальних перемог російське командування може піти на терористичний акт проти України.

Христо Грозєв назвав головну мету Путіна до 9 травня Нагадаємо, російські окупаційні війська вторглися до України 24 лютого. Вони намагалися захопити Київ та Харків, але були відкинуті. Наразі російські окупанти намагаються захопити повністю Донецьку та Луганську області, а також вийти до адміністративного кордону між Херсонською та Миколаївською областями. ЗСУ ведуть оборонні бої.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, що буде із цінами на продукти харчування після війни.