Володимир Зеленський може стати лауреатом Нобелівської премії миру

Автор: Марченко Любов

Президент України Володимир Зеленський має стати лауреатом Нобелівської премії миру. Група політиків і громадських діячів із Європи висунула його кандидатуру на присвоєння цієї почесної відзнаки.

Володимир Зеленський може стати лауреатом Нобелівської премії миру - today.ua

Про це стало відомо з відкритого листа ініціаторів до Нобелівського комітету.

У листі, зокрема, йдеться, що сьогодні неможливо сповна відшкодувати українському народу його страждання, заподіяні війною, і віддячити за мужність, з якою він протистоїть агресору.

"Сміливі українські чоловіки та жінки борються за збереження демократії та самоврядування. Від непокірного демократично обраного президента України Володимира Зеленського до людини, яка зі сльозами на очах прощається зі своєю родиною, щоби боротися за свою країну. Люди всієї України борються проти сил авторитаризму. Наші слова співчуття і підтримки навряд чи можуть віддати належне жертвам, які вони приносять в ім'я принципів прав людини і миру", - наголошують автори листа.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

Не ЗСУ: в Україні пропонують роботу для чоловіків на свіжому повітрі з шестизначною зарплатою

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Тому висування на Нобелівську премію миру президента країни, яка сьогодні є форпостом демократії в усьому світі – лише мала дещиця визнання і подяки українському народу. Володимир Зеленський може стати лауреатом Нобелівської премії миру Відповідно до правил, процедура висування номінантів мала завершитись до 1 лютого. Проте ініціативна група просить Нобелівський комітет цього разу відступити від правил і продовжити термін висування кандидатів до 31 березня.

"Наш демократичний обов'язок - протистояти авторитаризму і підтримувати народ, який бореться за демократію та своє право на самоврядування", - написали автори відкритого листа.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Яке рішення ухвалить Нобелівський комітет, наразі невідомо. Проте вже сам факт появи такого листа говорить про високе визнання ролі та місії українського народу у збереженні демократії і миру на планеті.

Нагадаємо, дружина президента Олена Зеленська розповіла, що її чоловік захищатиме Україну до кінця.