В Україні назвали дату нового локдауна: кількість хворих зросла на чверть

В Україні посилять карантин. За тиждень статистика нових випадків захворювання на коронавірус зросла на чверть. Через цю нову статистику Україна вже стала виходити з показників "зеленої" зони, і з цим щось потрібно робити. Тому не виключено, що вже в кінці першої половини вересня введуть жорсткий карантин.

В Україні назвали дату нового локдауна: кількість хворих зросла на чверть  - today.ua

"Поточна ситуація залишається контрольованою, але навантаження на медичну систему зростає - кожне п'яте "ковідне" реанімаційне ліжко зайняте пацієнтами, на 14% зайняті ліжка "з киснем", - поділився керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганіченко.

А що найбільш пригнічує в цій ситуації - показники смертності також пішли вгору. Смертність від ковіду тепер у середньому становить 38 осіб на добу, і цей показник у півтора рази вищий за той, що був минулого тижня. В Україні назвали дату нового локдауна: кількість хворих зросла на чверть Як повідомляє unn, посилаючись на власні джерела, в столиці готуються запровадити жорсткий карантин із 15 вересня. Киян знову чекають обмеження в роботі закладів громадського харчування, а також в доступі до громадського транспорту.

"Всім сказали готуватися на 15 вересня, у них ще півтора тижні до введення, будуть стежити за динамікою росту кількості хворих на коронавірус і вже від цієї статистики вирішуватимуть, наскільки жорстким буде локдаун. Знаю, що торкнеться громадського транспорту", - повідомило неназване джерело зі столичної влади.

Втім, на офіційний запит в київській мерії повідомили, що контролюють ситуацію, і вона поки не вселяє великих побоювань.

Нагадаємо, в Києві відбулися зміни правил проїзду у громадському транспорті під час локдауну : спецпропуски скасовуються.

ДЖЕРЕЛОunn