Населений пункт в Донецькій області перейменували в Нью-Йорк

Автор: Марченко Любов

В Україні тепер буде свій Нью-Йорк. Парламент схвалив проект постанови №5081, яким перейменував смт Новгородське Донецької області у Нью-Йорк.

Населений пункт в Донецькій області перейменували в Нью-Йорк - today.ua

"Перейменувати селище міського типу Новгородське Бахмутського району Донецької області на селище міського типу Нью-Йорк", - гласить документ.

Новий тезка знаменитого американського мегаполісу розташований в Бахмутському районі Донецької області, в 42 кілометрах від Бахмута. Із проханням про таке перейменування звернулася до Верховної Ради Донецька обласна військово-цивільна адміністрація.

Населений пункт в Донецькій області перейменували в Нью-Йорк

Популярні зараз

В Україні запропонували запровадити жорсткі штрафи для школярів

В Україні очікується масштабне підвищення заробітних плат

Мінус 50% від пенсії: стало відомо, кому обмежать виплати

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

Така, на перший погляд дивна, зміна назви - це всього лише відновлення історичної справедливості. Справа в тому, що це селище вже було Нью-Йорком. Із такою "заокеанською" назвою воно благополучно пережило роки становлення радянської влади у Донбасі, період колективізації і сталінських репресій, а потім і роки Другої світової війни.

Лише в жовтні 1951 року президія Верховної Ради України перейменувала смт Нью-Йорк у смт Новгородське. Така назва була ідеологічно витриманою і не йшла врозріз із політикою партії. Майже 70 років колишній Нью-Йорк жив під іншим іменем, і тепер ось вирішив відновити свою колишню назву.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"За" повернення смт його споконвічної назви проголосував 301 депутат. Населений пункт в Донецькій області перейменували в Нью-Йорк В українському Нью-Йорку проживає лише 12 тисяч чоловік. Це - "трохи" менше, ніж в його заокеанському тезці, де чисельність населення дорівнює 8,5 мільйона.

Нагадаємо, в американському Нью-Йорку встановили годинник, який іде у зворотному напрямку. Він відлічує час, відпущений екологами до початку глобальної катастрофи.