В Україні підвищать зарплату директорам шкіл: надбавка запланована не для всіх

Незабаром в Україні зарплата директорів деяких шкіл досягне тисячі доларів. Однак підвищать її не всім, а тільки львівським директорам.

В Україні підвищать зарплату директорам шкіл: надбавка запланована не для всіх - today.ua

Таке рішення прийняла міська влада, повідомляє прес-служба Львівської міськради. Нинішня зарплата директорів шкіл у Львові, як і в усій Україні, доволі скромна. Вони отримують від 10 до 15 тисяч гривень на місяць. Однак уже незабаром, з 1 вересня, їхня зарплата сягне 27 тисяч гривень - еквівалента тисячі доларів.

У міському бюджеті вже передбачені гроші на підвищення зарплат керманичам середньої освіти. На поточний рік виділено 15 мільйонів гривень, а в наступному році у міській казні буде передбачено 45 мільйонів, розповів заступник львівського мера Андрій Москаленко.

"Це дуже важливий крок, адже в цьому році у нас є конкурси на 44 директорів середніх загальноосвітніх установ", - повідомив Москаленко.

В Україні підвищать зарплату директорам шкіл: надбавка запланована не для всіх Очевидно, міська влада натякає, що обирати є з кого і будуть призначати на посади директорів (і на нову директорську зарплату) тільки найкращих.

До речі, директори шкіл із сіл, які увійшли до складу Львівської ОТГ, вже можуть відкорковувати шампанське: їм підвищать зарплату так само, як і міським.

Загалом, у Львівську ОТГ входить 127 шкіл.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що протягом 2021 року українським учителям підвищать зарплату на 30%. При цьому глава Каміна каже, що уряд планує поступово підтягнути зарплату вчителів до рівня середньої по країні, але, звичайно, не у цьому році.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua