В Україні похолодає до 5 градусів: синоптик розповіла, якою буде погода в останні дні літа

Погода в останні дні літа, що минає, очікується нестабільною. Прикмети наближення осені стають дедалі очевиднішими. Так, в окремих районах очікується зниження нічної температури до +5...+7 градусів. Осінь у нинішньому році, на відміну від весни, прийде строго за календарем. Синоптик Наталка Діденко розповіла, яка погода чекає на українців під фінал цьогорічного літа.

В Україні похолодає до 5 градусів: синоптик розповіла, якою буде погода в останні дні літа - today.ua

У п'ятницю, 27 серпня, майже всюди в Україні буде доволі тепло. Температура на більшості території становитиме комфортні +20...+26 градусів. А в східній частині ртутний стовпчик підніметься навіть до +29 градусів.

Разом із тим, на заході країни буде відчутно прохолодніше - близько +18...+23 градусів. При цьому нічна температура зовсім не сприятиме прогулянкам на свіжому повітрі, адже в повітрі посвіжішає до критичних +7...+8 градусів тепла. А в Карпатах, то й геть уночі буде +4...+5. В Україні похолодає до 5 градусів: синоптик розповіла, якою буде погода в останні дні літа Вистуджувати землю наприкінці літа будуть дощі, які в п'ятницю очікуються на заході і на сході країни. При цьому Наталка Діденко обіцяє, що центр, південь і північ країни в п'ятницю залишаться без дощу.

Синоптик обіцяє сплеск потепління до кінця поточного тижня. Тепла хвиля накриє Україну до 1 вересня. Однак вже з 2-го погода почне псуватися, і температура піде на спад.

"Завершальні вихідні літечка обіцяють бути в Києві чудовими, тому ВЖЕ плануйте хороші короткі подорожі навколо. Загалом, погода передбачається 28-29 серпня в більшості областей комфортною, тільки на Заході буде повітря свіже і з періодичними дощами. Але хоча би поки без заморозків))", - повідомляє Наталка Діденко у своєму Facebook.

За прогнозами Гідрометцентру України, перший день осені обіцяє бути теплим. Однак потім знову прийдуть дощі, і на всій території почне стрімко холоднішати.

Нагадаємо, в нинішньому році українцям обіцяють два бабиних літа. Одне прогнозують на третю декаду вересня, а друге обіцяють нам у середині жовтня.

ДЖЕРЕЛОfacebook