У Росії проводять приховану мобілізацію резервістів

Росія, війська якої 24 лютого вторглися в Україну, почала проводити приховану мобілізацію резервістів. Про це повідомив прес-центр Генштабу ЗСУ з посиланням на дані розвідки.

У Росії проводять приховану мобілізацію резервістів - today.ua

У повідомленні йдеться про те, що командування ЗС РФ планує призвати близько 60 тисяч резервістів. Їх вже проводиться розконсервація військової техніки.

Мобілізацію проводять й на території Північного Кавказу – у Дагестані та Інгушетії.

Приховану мобілізацію в Росії оголосили у зв'язку з необхідністю поповнити втрати у живій силі, понесені в Україні. З 24 березня і до 4 квітня 2022 року російські війська втратили в нашій країні, за даними Генштабу ЗСУ, вже понад 18 000 людей. Окупанти не змогли досягти поставлених перед ними цілей. Вони через великі втрати були змушені піти з Київської, Чернігівської та Сумської областей.

У Росії проводять приховану мобілізацію резервістів Тим часом, за даними Генштабу ЗСУ, російські війська та проросійські бойовики, як і раніше, намагаються вийти на кордон Донецької та Луганської областей і захопити Маріуполь. Тривають бої в районі Ізюму, Попасної, Лисичанська та Сєверодонецька.

Нагадаємо, раніше у Мережі показали наслідки обстрілу військової частини в Охтирці.