У рейтинг кращих університетів світу увійшли 10 українських: попереду опинився провінційний виш

Університети з України увійшли до рейтингу провідних світових вишів. У список, оприлюднений журналом Times Higher Education, увійшли відразу 10 українських вишів. Причому серед вітчизняних закладів на найвищій позиції опинився не столичний університет, а виш із провінції.

У рейтинг кращих університетів світу увійшли 10 українських: попереду опинився провінційний виш - today.ua

Вище за всіх українських вишів піднявся в цьому списку Сумський державний університет, який посів місце у шостій сотні (серед вишів, які розташувалися між 501 і 600 місцями).

Місце в першій тисячі рейтингу дісталося також Національному університету "Львівська політехніка", який розташувався серед вишів,  що посіли 601-800 місця.

На третій позиції серед українських вишів опинився Харківський національний університет радіоелектроніки - 1001-1200 місця.

У рейтинг кращих університетів світу увійшли 10 українських: попереду опинився провінційний виш Далі місця вітчизняних вишів розташувалися таким чином:

  • Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара - 1201+ місце;
  • Львівський національний університет імені Івана Франка - 1201+ місце;
  • Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" - 1201+ місце;
  • Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" - 1 201+ місце;
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка - 1201+ місце;
  • Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна - 1201+ місце;
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича - 1201+ місце.

У цей світовий рейтинг від Times Higher Education входять понад 1600 університетів, розташованих в 99 країнах світу. Відбір йде за 13 критеріями, на основі яких і формується загальний рейтинг університету. Вони охоплюють чотири сфери: викладання, дослідження, передачу знань та міжнародні перспективи.

Нагадаємо, вісім університетів з України потрапили також цього літа в рейтинг науково-дослідного центру QS Quacquarelli Symonds. І до речі, Сумський державний університет також увійшов до цього рейтингу.

ДЖЕРЕЛОhvylya