“Цінові пропозиції будуть значно відрізнятися“: У “Нафтогазі“ попередили про зміни до тарифів на газ

Уже в квітні всім українцям повернуть ринкову вартість газу замість фіксованої. У компанії "Нафтогаз" розповіли, що ринковий тариф на газ буде дуже сильно відрізнятися від того, що є зараз.

“Цінові пропозиції будуть значно відрізнятися“: У “Нафтогазі“ попередили про зміни до тарифів на газ - today.ua

Взагалі, ідею про те, що споживачам потрібно дати в квітні ринковий тариф на газ, щоб вони сповна відчули вплив ринку, глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв озвучував уже не раз. І цього разу в інформації, опублікованій на сайті "Нафтогазу", так і пишуть:

"Уже з квітня ціна на газ буде формуватися на ринкових принципах, і цінові пропозиції постачальників, враховуючи піврічний досвід роботи вільного ринку газу, будуть значно відрізнятися (в грудні, наприклад, ДК "Нафтогаз України" пропонувала своїм клієнтам до 40% вигідніші ціни)".

Тобто, компанія "Нафтогаз" прямо натякає, що з квітня її ціни можуть виявитися набагато дешевшими, ніж в інших постачальників газу. Мовляв, у грудні минулого року вже таке було, і зараз цілком може повторитися.

“Цінові пропозиції будуть значно відрізнятися“: У “Нафтогазі“ попередили про зміни до тарифів на газ Тому "Нафтогаз" пропонує тим, хто вагається, вже зараз укладати договори на поставку газу саме з ним, щоби потім не прогадати ні з місячним квітневим тарифом на газ, ні з річним, який має бути з травня.

"Нафтогаз" також нагадує споживачам, що при переході від одного постачальника газу до іншого вони не втратять своїх пільг: субсидія залишиться за ними. При цьому в заяві клієнта просто потрібно вказати, що він є одержувачем субсидії. Решту компанія зробить за нього.

Тим часом, глава Міненерго Юрій Вітренко ратує за те, щоб всі інші компанії-постачальники отримали доступ до ринку дешевого вітчизняного газу на тих же умовах, що й "Нафтогаз". Адже зараз доступ до цього ресурсу має лише "Нафтогаз", завдяки чому ця компанія і може занижувати тариф на блакитне паливо. Тільки, коли доступ отримають й інші компанії, можна буде говорити про справедливу конкуренцію на ринку газу.

Нагадаємо, член правління Української енергетичної асоціації Дмитро Марунич звинуватив "Нафтогаз" в рейдерстві на ринку газу. Він також заявляє, що всі правила на ринку газу нині виписані саме під "Нафтогаз".

ДЖЕРЕЛОgas.ua
Обережно - фальшиві гроші: які банкноти підробляють найчастіше розповіли в НБУ
В Україні фальшиві гроші зустрічаються набагато рідше, ніж у європейських країнах. Улюблені банкноти фальшивомонетників - 200 і 500 гривень старого зр...
Київстар заявив про проблеми зі зв'язком по всій Україні
Компанія Київстар завершила оновлення своїх IT-cистем, яке тривало з вечора 14 травня до ранку 16 травня. Однак зв'язок у мережі Київстар, як і раніше...
“Холостячка“ Злата Огневич розповіла про трагедію в родині
“Холостячка“ Злата Огневич вперше розповіла про трагедію, яка сталася в її родині, ще до того як вона народилася. У співачки був старший брат, який за...
Три знаки Зодіаку, які схиблені на чистоті і порядку
Серед знаків Зодіаку є особливі чистюлі, для яких порядок в домі стоїть на першому місці. Астрологи називають найбільш педантичними людьми Тельців, Ск...
Дженніфер Лопес показала трендовий манікюр на літо 2021
Дженніфер Лопес не тільки підстригла трендовий чубчик-шторку напередодні літа, але і зробила наймодніший манікюр майбутнього сезону. Актриса продемонс...