У Міносвіти розповіли про дистанційне навчання школярів з 1 вересня

Автор: Марченко Любов

У Міносвіти розповіли, яким чином буде налагоджено дистанційне навчання школярів із початком нового навчального року. За словами глави МОН Сергія Шкарлета, спосіб навчання буде багато в чому залежати від дисципліни громадян. Тобто, чим вище буде небезпека нового спалаху епідемії, тим більша ймовірність того, що знову доведеться вдатися до дистанційного навчання.

У Міносвіти розповіли про дистанційне навчання школярів з 1 вересня - today.ua

При цьому в Міносвіти одностайно вважають, що дитсадки і початкову школу діти повинні відвідувати. Там заняття онлайн проводити не можна. У той же час, середні і старші класи будуть відвідувати шкільні заняття за обставинами.

У міністерстві сподіваються, що теплий вересень дозволить всім учням розпочати шкільні заняття у звичайному режимі.

"З вересня навряд чи ми підемо на дистанційне навчання, тому що я сподіваюся, що погода нам дасть ще теплу пору року", - говорить Сергій Шкарлет.

Популярні зараз

В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

У той же час, він допускає, що в кінці жовтня, коли зазвичай починається відчутне похолодання і різко зростає кількість респіраторних захворювань, доведеться знову вдатися до дистанційного навчання школярів. У Міносвіти розповіли про дистанційне навчання школярів з 1 вересня

"Але знову ж таки, на дистанційне навчання підуть не всі, а за забарвленням територій. Так, в червоних зонах, безумовно, доведеться працювати в рамках дистанційної освіти", - зауважив чиновник.

Але при цьому він нагадав, що дистанційне навчання школярів вже не в новинку для українців. Діти звикли до такого виду занять. Та й методики онлайн-навчання також постійно вдосконалюються. Зокрема, міністр нагадав про існування платформи "Всеукраїнська школа онлайн", яка постійно розвивається.

Водночас не стоять на місці і шкільні вчителі, а також окремі навчальні заклади. Кожна школа і кожен учитель вже напрацювали власний арсенал прийомів онлайн-навчання, що дозволяє зробити процес більш ефективним.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, Сергій Шкарлет не скидає з рахівниць також ідею поступового формування колективного імунітету, що дозволить громадянам країни повністю повернутися до колишнього життя. Втім, що стосується останнього, то, судячи з темпів вакцинації українців, він настане ще не скоро.

Нагадаємо, останній дзвінок і випускні вечори в українських школах перенесли на літо. Цьогорічі їх дозволили проводити.

Головне