У Києві інформацію про забруднену воду назвали фейком

У Києві немає проблем із якістю води. Інформація про нібито забруднену воду в столиці, яка раніше з'явилася в Мережі, не відповідає дійсності, повідомила у своєму Telegram-каналі прес-служба Держспецзв'язку.

У Києві інформацію про забруднену воду назвали фейком - today.ua

У повідомленні йдеться про те, що у "Київводоканалу" великі запаси реагентів для знезараження води відповідно до санітарних вимог.

Крім того, 40% води в українській столиці вже знезаражується без застосування хлору, більш сучасними реагентами.

Зазначимо, що в Інтернеті вже кілька днів поширюється неправдива інформація, що нібито через вторгнення Росії в Україну призупинилося постачання хлору "Київводоканалу". І через це нібито дозування хлору зменшується, що призвело до погіршення якості води.

Раніше КМДА заявила, що у столиці не планують відключати електроенергію та постачання води, спростувавши тим самим чергові чутки. Можливі лише локальні відключення вуличних ліхтарів у разі потреби.

У Києві зараз, незважаючи на російське вторгнення, працюють продовольчі магазини, аптеки, працює метрополітен та наземний комунальний транспорт.

Нагадаємо, обласні військові адміністрації, КМДА та поліція отримали право контролювати ціни на соціально значущі продукти харчування, на бензин та дизельне паливо, а також на медпрепарати.