У Кремлі розповіли, за якої умови Путін зустрінеться із Зеленським

Зустріч президента України Володимира Зеленського та Володимира Путіна може відбутися у тому випадку, якщо відновиться переговорний процес. Таку заяву зробив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, повідомляють російські ЗМІ.

У Кремлі розповіли, за якої умови Путін зустрінеться із Зеленським - today.ua

За його словами, Україна демонструє "несерйозний підхід", коли наполягає, що для поновлення переговорів російські окупаційні війська мають відійти на позиції, які існували станом на 23 лютого 2022 року.

Нагадаємо, перший раунд переговорів України з Росією щодо виведення російських окупаційних військ відбувся наприкінці лютого. Наприкінці квітня переговори практично зупинилися, оскільки стало відомо про злочини військових РФ у Бучі (Київська область). До того ж тоді якраз почався великий наступ окупантів у Донецькій та Луганській областях.

У Кремлі розповіли, за якої умови Путін зустрінеться із Зеленським Тим часом, міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу на початку червня заявив, що "сформовано ґрунт" для відновлення переговорів між Україною та РФ. Чавушоглу наголосив, що війну треба закінчити за столом переговорів.

Наразі Туреччина обговорює з РФ розблокування українських морських портів, аби Україна змогла вивезти зерно та іншу сільськогосподарську продукцію.

Раніше Арестович розповів, коли і за яких умов Україна погодиться на мир із Росією.