Путінський міністр оборони Сергій Шойгу заявив, что росіяни спеціально зупинили наступ в Україні

Російські окупанти спеціально призупинили наступ в Україні, щоб нібито уникнути втрат серед мирних жителів. Таку заяву зробив міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

Путінський міністр оборони Сергій Шойгу заявив, что росіяни спеціально зупинили наступ в Україні  - today.ua

За його словами, наступ окупантів в Україні сповільнився через те, що вони нібито відкривають так звані "гуманітарні коридори" для виходу мирних жителів із міст та сіл.

Таким чином командування російських окупаційних військ виправдовує свої невдачі. Бійці ЗСУ на початку травня провели контрнаступ у Харківській області, звільнили кілька населених пунктів та вийшли до державного кордону. У Донецькій та Луганській області великий наступ російських військ, розпочатий місяць тому (у другій половині квітня), практично закінчився.

Раніше у російських ЗМІ заявили, що окупанти не змогли досягти поставлених цілей, тому свої посади втратили кілька генералів.

Путінський міністр оборони Сергій Шойгу заявив, что росіяни спеціально зупинили наступ в Україні Про те, що російські окупаційні війська не змогли за 3 місяці повномасштабного вторгнення в Україну досягти бажаного, розповів і радник голови Офісу президента Андрій Єрмак. Він наголосив, що бійці ЗСУ змогли захистити Київ, Харків та інші міста, а зараз стримують наступ окупантів на Донбасі.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський зізнався, куди хоче поїхати насамперед після перемоги над РФ.