На Харківщині влаштовують “сафарі“ на “кадировців“

На Харківщині бійці ЗСУ влаштовують свого роду "сафарі" на "кадировців", які вторглися до України у складі російських окупаційних військ. Про це в інтерв'ю для АрміяInform розповів голова Управління СБУ у Харківській області Роман Дудін.

На Харківщині влаштовують “сафарі“ на “кадировців“ - today.ua

Він підкреслив, що щойно стає відомо про місце розташування "кадировців", по ньому відразу завдають удару потужною зброєю. Внаслідок цього відбувається знищення ворога.

Раніше в деяких російських ЗМІ з'явилися повідомлення, що підрозділи Рамзана Кадирова щодня зазнають великих втрат у війні проти України, але це приховують. Піар-роботою кадировських військ займається депутат Держдуми РФ Адам Делімханов та міністр інформації Чечні Ахмед Дудаєв. Проте правозахисники таки дізнаються про великі втрати "кадировців" в Україні.

На Харківщині влаштовують “сафарі“ на “кадировців“ Нагадаємо, у березні Рамзан Кадиров стверджував, що перебуває у тимчасово окупованих регіонах Київської області. Проте, потім у Мережі опублікували відео, з якого виходило, що в момент, коли голова Чечні робив свою заяву, він перебував у Грозному.

Нагадаємо, раніше заступник голови Міноборони Ганна Маляр розповіла про фрагментарні паузи у війні із російськими окупантами.