Україну накриють довгоочікувані дощі, а з ними прийде і холод: як зміниться погода

Найближчим часом погода у країні різко зміниться. В Україну йдуть дощі, а за ними прийде і холод. Погода почне змінюватися ще надвечір 20 травня, а вже 21 довгоочікувані дощі накриють усю територію нашої країни.

Україну накриють довгоочікувані дощі, а з ними прийде і холод: як зміниться погода - today.ua

Увечері в п'ятницю, 20 травня, невеликі дощі можливі лише на території деяких областей: Харківської, Житомирської, Полтавської та Київської. В решті областей у п'ятницю ще буде сухо. А ось у суботу дощами накриє всю територію України.

Дощі в Україну прийдуть 21 травня з грозами та поривчастим вітром. Нічна температура очікується на рівні +9…+14 градусів. А вдень ртутний стовпчик підніметься до +20...+23. А в деяких областях південного заходу України буде ще тепліше – до 27 градусів. При цьому грози супроводжуватимуться сильними поривами вітру. Україну накриють довгоочікувані дощі, а з ними прийде і холод: як зміниться погода Вітрено буде і в столиці. У Києві ніч на суботу очікується прохолодною: від 11 до 13 градусів тепла, а вдень температура підніметься до 19-21.

У неділю, 22 травня, утримається дощова погода. Проте грозовий фронт зміститься вже лише на східну частину країни. При цьому всюди температура повітря значно знизиться. Похолодання пошириться на всю територію України. Вночі буде відверто холодно: лише від 6 до 10 градусів тепла. Вдень ртутний стовпчик ледве дістанеться до 14-17 градусів. І лише на півдні країни він зможе подолати висоту до +20…+24. Україну накриють довгоочікувані дощі, а з ними прийде і холод: як зміниться погода У Києві недільна нічна температура становитиме +9…+12, а вдень вище за +15 градусів не буде.

Нагадаємо, синоптики розповіли про спекотний і посушливий майбутній червень.