Всім українцям одночасно оформлятимуть два паспорти

Автор: Марченко Любов

Влада вирішила позбавити українців зайвих поневірянь при оформленні закордонного паспорта. Тепер внутрішній та закордонний паспорти громадянам України оформлятимуть одночасно.

Всім українцям одночасно оформлятимуть два паспорти - today.ua

Про це повідомляє урядовий портал, посилаючись на заяву прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Кабмін вирішив запровадити таку практику, затвердивши відповідний проект. Це допоможе рядовим українцям уникнути зайвого стояння в чергах, збору "папірців" та біганини кабінетами. При заміні внутрішнього паспорта, у тому числі при заміні втраченого або викраденого документа, українцям одразу оформлятимуть і закордонний паспорт.

"Продовжуємо робити державні послуги для громадян зручними та швидкими навіть в умовах війни. Затвердили експериментальний проект, який дозволить українцям оформити закордонний та внутрішній паспорт одночасно. Це дозволить мінімізувати витрати часу на отримання або відновлення документів", – повідомив прем'єр.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Всім українцям одночасно оформлятимуть два паспорти Це особливо важливо зараз, в умовах воєнного часу, коли багатьом українцям доводиться масово залишати рідну країну і ще доведеться неодноразово виїжджати у пошуках роботи і тимчасового притулку. А ходіння по кабінетах не тільки займає чимало часу, але ще й нерідко буває вельми непростим у воєнний час.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У повідомленні також йдеться, що наразі таке паралельне оформлення двох паспортів здійснюватиметься у вигляді експерименту. Експеримент розрахований на два роки. Але, мабуть, згодом це стане звичайною практикою.

Нагадаємо, під час дії воєнного стану в Україні громадяни нашої країни можуть в'їжджати до Європи за внутрішніми паспортами.