Україна на переговорах має бути у межах 1991 року – ОП

Україна під час переговорів із Росією щодо виведення російських окупаційних військ наполягає, щоб у договорі були зазначені її території за межами 1991 року. Про це розповів радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

Україна на переговорах має бути у межах 1991 року – ОП - today.ua

За його словами, одна з головних вимог України на переговорах з Росією – повернення всіх тимчасово окупованих українських територій. Йдеться, зокрема, і про Крим.

Арестович наголосив, що Україна ніколи не відмовиться від своїх національних інтересів, від своєї землі. Домовленості з РФ мають відповідати українським інтересам і ситуація після їх підписання має бути кращою, ніж до початку вторгнення російських військ.

Нагадаємо, Україна наприкінці лютого провела перший раунд переговорів із Росією, війська якої вторглися до нашої країни. Було ще кілька раундів переговорів. Сторони поки що ні про що конкретно не домовилися.

Україна на переговорах має бути у межах 1991 року – ОП За чутками, українська сторона наполягає на повернення Україні всіх тимчасово окупованих територій та нейтральний статус зі своєю армією, як у Австрії чи Швеції.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров стверджує, що в ході переговорів з Україною з'явилися формулювання, близькі до погодження, і що він "сподівається на компроміс".

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив про передумови перемоги України над Росією.