Синоптики розповіли, якою буде погода в березні: весна прийде не скоро

Погода в березні не буде налаштовувати  на довгі і неспішні прогулянки на свіжому повітрі. Весна буде заходити в наші широти поступово. Бурхливого настання тепла чекати не варто. Буде прохолодно, сиро і доволі незатишно. Таку погоду на березень прогнозують фахівці Укргідрометцентру.

Синоптики розповіли, якою буде погода в березні: весна прийде не скоро - today.ua

І все ж, незважаючи на такий прогноз, середньомісячна температура підніметься вище нуля і буде коливатися в діапазоні від 0 до +6 градусів тепла.

При цьому на Закарпатті та в Криму буде трохи тепліше. Там середня температура березень складе близько +3 градусів. Незважаючи на більш ніж скромну обіцянку тепла, такий температурний фон характерний для березня, кажуть фахівці.

Синоптики розповіли, якою буде погода в березні: весна прийде не скоро Судячи за багаторічними спостереженнями за березневої погодою в Україні, зазвичай температура повітря в середньому по країні становить -3 до +2 градусів. Відчутно тепліше буває в цю пору на Закарпатті та в південному регіоні країни. Там ртутний стовпчик коливається від +3 до +6.

Максимально повітря розжарювалось у березні до 16-19 градусів тепла. Втім, траплялася й інша погода. Мінімальні температури були -22 ... -37 градусів. Опади в березні 2021 прогнозують в межах місячної норми - 24-30 міліметрів. При цьому нормою вважається 24-50 мм. А ось в Закарпатті та Карпатах кількість опадів буває вищою: від 56 до 102 мм.

Нагадаємо, синоптики також передбачили погоду на весь рік. Після бурхливого літа з катаклізмами обіцяють довгу і теплу осінь. Тепло протримається фактично до листопада. Тоді ж, у другій половині листопада, може плавно початися зима.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua.net