Стали відомі головні цілі окупантів в Україні

На Донецькому напрямку російські окупанти продовжують намагатися оточити ЗСУ у районі міст Лисичанськ та Сєверодонецьк. Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

Стали відомі головні цілі окупантів в Україні - today.ua

Наразі ворог намагається сконцентрувати свої сили на північно-східній та південно-східній околицях Сєвєродонецька. З території РФ на Донецький напрямок перекинули додаткові частини ЗС РФ.

На Лиманському напрямі російські окупанти намагаються закріпитися у місті Лиман, щоб потім звідти наступати на Слов'янськ. В цілому ж вони проводять перегрупування на Слов'янському напрямку для наступу на Ізюм – Слов'янськ.

Також російські окупанти проводять перегрупування на Бахмутському напрямку.

Стали відомі головні цілі окупантів в Україні Війська РФ посилили свої угруповання на Запорізькому та Миколаївському напрямах. На Миколаївщині вони хочуть повернути втрачені раніше позиції. До речі, 29 травня російські окупанти найбільших втрат зазнали на Запорізькому напрямку. Загалом вони вже втратили в Україні понад 30 тисяч людей.

Потрібно зазначити, що лише минулої доби, 29 травня, у Донецькій та Луганській областях бійці ЗСУ відбили 14 атак ворога. При цьому знищено 11 бронемашин окупантів.

Нагадаємо, раніше британські ЗМІ розсекретили діагноз глави Кремля Володимира Путіна.