Стало відомо, чому ЗСУ приховує успіхи контрнаступів

ВСУ заздалегідь не повідомляє про успіхи своїх контрнаступів, оскільки цією інформацією можуть скористатися російські окупанти та завадити закріпитися українським бійцям на нових позиціях. Про це повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

Стало відомо, чому ЗСУ приховує успіхи контрнаступів - today.ua

Вона зазначила, що зараз ситуація на ділянках фронту на сході та півдні України є різною. На одних дільницях бійці ЗСУ ведуть оборонні бої, а на інших – проводять контрнаступ.

Маляр наголосила, що Міністерство оборони України та ЗСУ повідомляють конкретну інформацію про хід контрнаступу лише тоді, коли він закінчується та досягнуто певного результату. До того часу відомства вважають за краще не давати інформації, щоб ворог не зміг їю скористатися.

Стало відомо, чому ЗСУ приховує успіхи контрнаступів Нагадаємо, у травні Збройні сили України провели як мінімум два великі контрнаступи – у Харківській та Херсонській областях. На Харківщині українським бійцям вдалося звільнити велику кількість населених пунктів та знищити велику кількість окупантів.

Контрнаступ у Херсонській області відбувся наприкінці травня. Які його підсумки – поки що не повідомляється.

Нагадаємо, раніше британські ЗМІ розповіли, який діагноз у Володимира Путіна.