Скільки коштує в Україні провести вихідні на морі: порівняльна вартість оренди житла на популярних курортах

Через пандемію коронавірусу відпочинок за кордоном, як і раніше, залишається малодоступним або утрудненим для більшості українців. При цьому літо вже перетнуло свій екватор, і багато наших співгромадян мріють хоча би вихідні провести на якомусь вітчизняному курорті. Вартість оренди житла на всіх цих курортах різна.

Скільки коштує в Україні провести вихідні на морі: порівняльна вартість оренди житла на популярних курортах - today.ua

Одне з вітчизняних ЗМІ зібрало відомості про добову вартість оренди житла на деяких морських курортах України. Причому порівнювали ціни не тільки в готелях, але й у приватному секторі. Для порівняння брали добову оренду двокімнатної квартири і готельного номера на двох.

Одеська область

У самій Одесі середня добова плата за готельний номер виявилася дешевшою, ніж у приватному секторі. Так, за двомісний номер в готелі потрібно віддати в середньому 2 тисячі гривень, а ось за приватну квартиру просять 3,2 тисячі.

У Затоці доба в квартирі буде коштувати 1,4 тисячі, а номер у готелі - 2,1.

Тим, хто зупиниться в Кароліно-Бугазі, доведеться віддати за квартиру 1,3 тисячі гривень. Там же за готель просять 1-1,1 тисячі за добу.

А гостям Чорноморська доведеться жити в готелі за 1,1 тисячі або в квартирі за 1 тисячу. Скільки коштує в Україні провести вихідні на морі: порівняльна вартість оренди житла на популярних курортах

Миколаївська область

В Очакові доба перебування в готелі обійдеться в 900 гривень, а на квартирі - у 700.

А ось в Коблево оренда квадратних метрів обійдеться значно дорожче. За квартиру доведеться віддати близько тисячі гривень, а за готель - 2,1 тисячі.

Херсонська область

У Скадовську доба в готелі обійдеться в 1,6 тисячі гривень, а в квартирі - в 1,1 тисячі.

У Залізному Порту доба в готельному номері коштуватиме 1,2 тисячі, а в квартирі - 1,3 тисячі.

У Генічеську гаманець схудне менше: за квартиру доведеться віддати лише 700 гривень, а готель буде коштувати близько 800 гривень.

Запорізька область

Добове перебування в готелі Бердянська буде коштувати 1,9 тисячі. А ось постій на квартирі обійдеться набагато дешевше - в середньому за 700 гривень.

Нагадаємо, в Україні визначили найпопулярніший вітчизняний курорт. І це виявилася не Одеса. Найбільш часто українці запитували в мережі відпочинок у Бердянську.

ДЖЕРЕЛОslovoidilo